حبوبات

لوبیا سفید

White beans

لوبیا سفید از جمله حبوبات پر مصرف در ایران و مخصوصا عراق می باشد و واردات این محصول از کشورهای قرقیزستان و ازبکستان می تواند به تامین نیاز مصرف کنندگان کمک کند.

مجموعه کران آرا با واردات مستقیم و بدون واسطه این محصول از کشورهای قرقیزستان و ازبکستان توانسته است این محصول را در حجم بالا و یا مورد نیاز، با قیمتی همواره مناسب در اختیار مصرف کنندگان و خریداران قرار دهد.

لوبیا چیتی

Chai beans

لوبیا چیتی که امروزه در بازار و سفره ایرانیان و سایر کشورهای همسایه از جایگاه خاصی برخوردار است علاوه بر منابع داخلی از کشورهایی نظیر ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان، چین و … نیز تامین می شود.

مجموعه کران آرا  با دارا بودن انبارهای مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای پاک کردن، سرتینگ و بسته بندی حبوبات در کشور ازبکستان آمادگی خود را برای تامین این محصول در موارد مصرف خانگی و صنعتی اعلام می دارد.

نخود

Chickpea

نخود که به تنهایی میتواند ماده اولیه یک غذای کامل نظیر فلافل باشد در کشورهایی نظیر عراق از محبوبیت و مصرف بالایی برخوردار است.

در حال حاضر مجموعه کران آرا به عنوان یکی از اصلی ترین تامین کنندگان این محصول در سایزهای مختلف از مبداء  کشور ازبکستان فعالیت عمده دارد

عدس

Lentil

عدس که جانشین بسیار مناسبی برای پروتئین حیوانی است یکی ازحبوبات مهم در تهیه غذای جوامع مختلف می باشد.بازرگانی کران آرا قادر به تامین این محصول پرارزش از کشور ازبکستان در بسته بندی های مورد نیاز مشتریان می باشد.

ماش

Mung exporter

ماش با داشتن مواد غذایی منحصر بفرد خود توانسته است غیر از مصارف غذایی به عنوان ماده غذایی با خاصیت دارویی مورد استفاده قرار گیرد.بازرگانی کران آرا قادر به تامین این محصول پرارزش از کشور ازبکستان در بسته بندی های مورد نیاز مشتریان می باشد.

لوبيا قرمز

صادرات لوبیا

لوبیا قرمز در سایزهای متفاوت در بسته بندی های مورد نیاز مشتریان با برند دلخواه از کشور قرقیزستان قابل عرضه می باشد.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
wh